Про нас

Наша компанія «Стоматкомплект» – один із найкращих та найнадійніших постачальників різних стоматологічних виробів на ринку України. Ми пропонуємо всі необхідні товари для повноцінної роботи стоматологічних клінік. Завдяки співпраці з виробниками з різних країн ми даємо гарантію якості та пропонуємо найдоступніші ціни в Україні.

Компанія “Стоматкомплект” успішно працює на українському ринку стоматологічної продукції з 1996 року. Величезний досвід дозволяє нам якнайкраще задовольняти потреби клієнтів.

У нашому асортименті представлені товари найвідоміших брендів із надійною репутацією з Німеччини, США, Швеції, Франції, Італії, Польщі та багатьох інших країн. У тому числі асортимент включає якісні товари українського виробництва.

r-main-img-002

Асортимент нашої компанії дозволяє повністю задовольнити запити будь-якої стоматологічної клініки чи кабінету. З нами на постійній основі працюють клініки з усієї України.

В нашому каталозі представлені товари наступних категорій:

  • реставраційні матеріали;
  • вироби для ендодонтичної стоматології;
  • допоміжна продукція і матеріали;
  • інструменти та обладнання для професійної стоматлогії.

Інтернет-магазин «Стоматкомплект» постачає лише якісні перевірені товари. Вся продукція з нашого каталогу має сертифікати, що виступають підтвердженням відповідності чинним українським та міжнародним стандартам у медичній сфері.

Ми співпрацюємо безпосередньо з виробниками стоматологічних матеріалів та інструментарію. Серед наших партнерів є такі компанії як «ЗМ», «Latus», «Coltene», «Simeda», «MAILLEFER» та багато інших. Наша компанія є офіційним представником бренду “3M ESPE” на українському ринку. Інформація про товари не марки “3М” розміщена згідно з договорами.

До наших основних переваг можна віднести:

максимально доступні розцінки на ринку України;
широкий асортимент;
гарантія якості;
сервіс високого рівня, професійні консультації;
можливість замовлення у будь-яке українське місто;
швидка обробка та відвантаження замовлень;
постійно проводяться акції, постійним клієнтам надаються знижки.

Ми працюємо по всій Україні.

Замовити товар можна із будь-якого міста. На вибір клієнтів надається кілька зручних способів оплати та доставки. У тому числі сплатити товар можна безпосередньо при отриманні. Завдяки цьому ми є постійними постачальниками багатьох стоматологічних клінік та кабінетів із усіх куточків нашої країни.

Основна мета нашої компанії – постачати стоматологічні матеріали, інструментарій та обладнання найвищої якості за найприйнятнішими цінами. Ми індивідуально підходимо до роботи з кожним покупцем, намагаємось визначити його потреби, щоб якнайкраще задовольнити наявні запити.

За багаторічний досвід роботи ми до ідеалу налагодили процеси взаємодії з виробниками та покупцями. Це дозволяє нам швидко, точно і якісно задовольняти потреби клієнтів і ефективно вирішувати завдання, що виникають.

Насамперед наша стратегія базується на визначенні та повному задоволенні всіх запитів наших клієнтів. Для її реалізації ми застосовуємо усі доступні засоби. Ми орієнтуємося на високу якість, вигідні ціни та короткі терміни постачання. «Стоматкомплект» – це ваш надійний постачальник стоматологічного обладнання та матеріалів.